Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce internetowej. Zamknij
www.photez.pl
Odkryj Wrocław na nowo! 
Pomoże Ci w tym aplikacja mobilna MeetPort - pokaże ciekawe oferty z najbliższego otoczenia, znajdzie dla Ciebie nową pracę, pomysł na hobby czy miejsce na spotkanie z przyjaciółmi. Zobacz, co Wrocław ma do zaoferowania właśnie Tobie, właśnie dzisiaj!
Odkryj Wrocław na nowo! Pomoże Ci w tym aplikacja mobilna MeetPort - pokaże ciekawe oferty z najbliższego otoczenia, znajdzie dla Ciebie nową pracę, pomysł na hobby czy miejsce na spotkanie z przyjaciółmi. Zobacz, co Wrocław ma do zaoferowania właśnie Tobie, właśnie dzisiaj!

MEETPORT RADZI:

- Oferty zmieniają się codziennie. Warto je sprawdzać regularnie

- Uruchom aplikację a ona zadba o resztę. Znajdzie dla Ciebie ciekawe miejscu lub osobę w pobliżu a w zakładce z okazjami zapoznasz się z atrakcyjnymi promocjami

- Skanuj fotokody Meetport wszędzie tam, gdzie je zauważysz. Naprawdę warto!

- Aby oferty i polecania było dopasowane do Twoich wymagań, znajdź chwilę na założenie darmowego konta i uzupełnij swój profil. To się opłaci!

Sprawdź nas!

Odkrywaj Wrocław z aplikacją MeetPort! To miasto kryje w sobie mnóstwo ciekawych okazji. W tej chwili może na Ciebie czekać oferta czy spotkanie, których nie możesz przegapić. Twój telefon z zainstalowaną aplikacją Meetport w łatwy i intuicyjny sposób zadba, by nic ciekawego już nigdy Cię nie ominęło.

Dlaczego warto?

Dobre rzeczy warto mieć pod ręką. Twój telefon z aplikacją MeetPort dopasuje ofertę miasta do Twoich potrzeb. Skorzystaj z tego! Na ulicy czy w tramwaju możesz spotkać nowych, fantastycznych znajomych. MeetPort przypilnuje też, aby żadna interesująca oferta handlowa w pobliżu nie przeszła Ci koło nosa.

Jak to zrobić?

To proste! Zainstaluj darmową aplikację na swoim telefonie i od razu przeskanują najbliższe otoczenie. W wolnej chwili, na portalu wypełnij swój profil. Im bardziej będzie szczegółowy, tym łatwiej system dopasuje do Ciebie odpowiednie osoby, czy oferowane produkty. Pamiętaj, masz pełną kontrolę nad swoimi danymi. To ty decydujesz kiedy i co chcesz upublicznić.